Atrakcyjna stawka opłat za możliwość postoju na parkingu przy ul. Tadeusza Rychlińskiego

MZD w Bielsku-Białej wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadził na administrowanym przy ul. Tadeusza Rychlińskiego parkingu możliwość postoju w nowej atrakcyjnej cenie. Tym samym wszyscy zainteresowani postojem na przedmiotowym parkingu mogą teraz dokonać opłaty za parkowanie z góry za okres 3 miesięcy w wysokości 50 zł.
W zamian otrzymują możliwość postoju na nowym dobrze skomunikowanym parkingu w centrum miasta.

Parking posiada utwardzoną nawierzchnię, jest ogrodzony, oświetlony a także wyposażony w elektroniczny system szlabanowy. Dokonując w/w opłaty każdy użytkownik otrzymuje kartę chipową dzięki której szybko i sprawnie (przykładając ją do czytnika) wjedzie lub opuści parking. W celu skorzystania z tej możliwości należy złożyć w Dziale Parkingów i Strefy Płatnego Parkowania MZD, ul. Mostowa 1 w Bielsku-Białej stosowny wniosek i dokonać wymaganej opłaty przelewem bankowym na rachunek bankowy MZD (numer konta: 45 1240 2975 1111 0010 6437 9639 BANK PEKAO S.A.) albo w kasie wskazanego Działu gotówką lub kartą płatniczą (Kasa czynna: 7.30 -15.00 Przerwa: 10.00 – 12.00). 

Wniosek można pobrać na stronie internetowej www.parkowaniebielsko.pl lub osobiście w Dziale Parkingów i Strefy Płatnego Parkowania MZD, ul. Mostowa 1 w Bielsku-Białej.